Aktualności

2015-01-16

Polski dla obcokrajowców/ Polish for foreigners

 
Strona główna »» Aktualności » .

Aktualności

2015-01-16

.

.

Od 2012 r. w naszej szkole zajmujemy się nauką języka polskiego dla obcokrajowców. Nasi główni klienci to obcokrajowcy, którzy pracują w frimach działających na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK".

Każdy z naszych słuchaczy potrafi w stopniu komunikatywnym, m.in. wypowiedzieć się w trakcie spotkania biznesowego, napisać maila i porozumieć się ze swoimi współpracownikami. Zrobienie zakupów, wizyta u fryzjera lub restauracji nie stanowią żadnego problemu.

 W procesie nauczania korzystamy z profesjonalnych podręczników oraz autorskich materiałów, dzięki którym przyswajanie  języka polskiego jest łatwe i przyjemne.

Indywidualnie dobieramy metody nauczania tak, aby każdy uczeń czuł się swobodnie w trakcie zajęć oraz chętnie podejmował próby mówienia po polsku.

Nauka języka to nie tylko gramatyka i słownictwo, ale także kultura. Dlatego więc, na naszych zajęciach słuchacze poznają  polskie zwyczaje z różnych dziedzin życia, ważne daty, święta oraz naszą historię.

 

Poniżej kilka opini naszych zadowolonych klientów.

" Pani Płoczyniak-Puszka jest bardzo profesjonalna w tym co robi i jest zawsze przygotowana do zajęć. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, aczkolwiek jest także wymagającą nauczycielką"

Seog- Jun Jang, SKC President

 

" W trakcie naszych zajęć ćwiczymy zagadnienia niezbędne w codziennej komunikacji- w mojej firmie, jak i życiu prywatnym. Jeśli chcę skupić się na konkretnym słownictwie lub problemie gramatycznym, ona przygotowuje ćwiczenia, które pomagają mi przyswoić te zagadnienia."

Joonhan Kim, Alphavision President

 

"Pani Płoczyniak-Puszka jest dobrze zorganizowaną i kreatywną osobą, która ma wiele sprytnych pomysłów na naucznie. Przygotowywała szyte na miarę ćwiczenia, które w mojej opinii pomogły mi przyswoić mniej lub bardziej skomplikowane aspekty języka polskiego"

Jihye Choi, Alphavision

 

projektowanie stron   Logowanie