Aktualności

2014-08-20

Nowy rok szkolny 2015/2016

 
Strona główna »» Aktualności » Rok szkolny 2014/2015

Aktualności

2014-08-20

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

W nowym roku szkolnym 2015/2016 oferujemy następujące zajęcia języka angielskiego, indywidualne oraz grupowe (max. 6 os.)

* zajęcia w przedszkolach - w przyjaznej atmosferze, przy wykorzystaniu rozmaitych materiałów dydaktycznych oraz róznych metod sprawimy, że najmłodsi uczniowie osłuchają się z językiem angielskim, co zaowocuje w późniejszym procesie nauczania.

* zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej - nauczamy poprzez zabawę przy wykorzystaniu autorskich materiałów dydaktycznych. Sprawiamy, że najmłodsi oswajają się z językiem obcym. Materiały wykorzystywane na zajęciach dostsowujemy do potrzeb i zainteresowań dzieci. Przygotujemy każdego ucznia do EGZAMINU SZÓSTOKLASISTY!

* zajęcia dla gimazjalistów - nie tylko przygotujemy Was do egzaminu gimnazjalnego, ale także sprawimy iż angielski nie będzie dla Was językiem obcym. Materiał przerabiany na zajęciach może być uzupełnieniem materiału ze szkoły lub może wykraczać poza jego ramy.

* zajęcia dla licealistów - oprócz przygotowania do matury nasze zajęcia mają na celu rozwikłać wszelkie zawiłości języka angielskiego z zakresu mówienia, pisania, gramatyki oraz czytania. Z wielką przyjemnością pokażemy Wam, że można uczyć się angielskiego w inny sposób niż tylko "według książki".

* zajęcia branżowe dla dorosłych (m.in. kadry, księgowość, informatyka, ekonomia, logistyka) - dla tych, którzy chcą czuć się pewniej w trakcie swojej pracy oraz uzupełnić  posiadaną wiedzę.

* zajęcia dla dorosłych, którzy naukę angielskiego traktują jako hobby - angielski w podróży czy w sklepie nie będzie już stanowił żadnego problemu.

 

Poza tym prowadzimy typowe korepetycje, konwersacje, pomoc w odrabianu zadań domowych.

Tłumaczenia, sprawdzanie pod wględem językowym prac licencjackich, magisterskich.

 

 

projektowanie stron   Logowanie